5 lat gwarancji

Produkt na wymiar

Brama garażowa Krispol K2 RA

Bramy segmentowe to najpopularniejsze rozwiązanie na rynku. Mogą stanowić estetyczne i funkcjonalne wykończenie zarówno domu, jak i obiektu przemysłowego. Zróżnicowane wymiary bramy garażowej segmentowej umożliwiają dobór produktu idealnie dostosowanego do potrzeb.
Co więcej, bramy te są dostępne w kilku wariantach (bramy garażowe segmentowe z drzwiami, bramy garażowe segmentowe z napędem oraz bramy segmentowe boczne).

Bramy garażowe segmentowe – charakterystyka

Segmentowe bramy garażowe mogą być wykonane ze stali lub aluminium. Składają się z paneli, których grubość jest zależna od wymagań klienta. Wnętrze jest wypełniane pianką poliuretanową. System montażowy oraz osprzęt wykonuje się w technologii zapewniającej odpowiednią szczelność i w konsekwencji wysoką energooszczędność. Mechanizmy wzmacniające oraz zapewniające mobilność są zabezpieczone przed korozją. Oferowane bramy segmentowe są wyposażone w dodatkowe okucia i zawiasy. Budowa bramy segmentowej w dużej mierze zależy od przeznaczenia, bramy segmentowe garażowe różnią się od segmentowych bram przemysłowych głównie wymiarami oraz estetyką. Co więcej, bramy mogą być wyposażone w dedykowany napęd do bram garażowych segmentowych, dodatkowe drzwi lub otwory okienne.

K2 RA KASETONY

Wzór w kasetony polecamy osobom ceniącym urok i ciepło domów o tradycyjnym lub rustykalnym charakterze.

Brama garażowa segmentowa – zalety

Segmentowe bramy posiadają szereg zalet. Pierwszą z nich jest estetyka, która jest bardzo często głównym kryterium wyboru produktu. Szeroki wybór kolorystyki pozwala dobrać bramę do danego koloru elewacji. Bramy segmentowe wyróżniają się również doskonałą energooszczędnością. Współczynnik U może wynosić nawet 0,9 [W/m2K]. Oferowane bramy segmentowe mogą, zatem być montowane w domach pasywnych.

Kolejną zaletą tych produktów jest trwałość i solidność. Dzięki dbałości o każdy szczegół oraz wyposażenie bram w dodatkowy osprzęt, produkty działają bezawaryjnie przez wiele lat oraz zachowują odpowiednią estetykę. Zautomatyzowane systemy działają cicho i niezawodnie, co jest niezwykle komfortowe.

Bardzo cenioną cechą takich bram jest to, że ich budowa oraz sposób montażu nie jest inwazyjny, dzięki czemu można zaoszczędzić sporo przestrzeni w garażu lub hali przemysłowej.

 

Producent bram segmentowych
 

Bramy oferowane przez KRISPOL to produkty najwyższej jakości. Ich funkcjonalność i dbałość o estetyczne wykonanie potwierdzają certyfikaty i zadowolenie klientów. Cennik bram segmentowych jest zróżnicowany i dostosowany do potrzeb każdego klienta.

BEZPIECZEŃSTWO

Każdy napęd stosowany w bramach KRISPOL standardowo posiada zabezpieczenie, które uniesie bramę kiedy napotka opór podczas zamykania.

Fotokomórki są wyposażeniem dodatkowym i uniemożliwiają zamknięcie bramy podczas, gdy w świetle wjazdu znajduje się przeszkoda.

Panele bramy Krispol są specjalnie zaprojektowane tak, aby chronić palce przed

Zabezpieczenie przed opadnięciem bramy w przypadku zerwania sprężyn jest montowane w każdej bramie Krispol.

Paleta RAL zawiera 210 kolorów

Kliknij w obrazek, aby zobaczyć wzornik RAL

Do wyboru ponad 30 dekorów oklein

Kliknij w obrazek, aby zobaczyć wzornik oklein

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Funkcjonalne dodatki pozwalają dostosować bramę do indywidualnych wymagań klienta. Do bram możemy dobrać między innymi klamki, zamki, rygle, drzwi serwisowe, okna różnego kształtu, kratki wentylacyjne.

GALERIA ZDJĘĆ

MASZ PYTANIA ODNOŚNIE TEGO PRODUKTU? UZUPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!