Automatyka

Automatyka do bram jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem dla użytkowników! Dzięki zautomatyzowanym siłownikom, jesteśmy w stanie otwierać każdą bramę bez konieczności wysiadania z auta. Zaoszczędza to czas oraz jest bardzo bezpieczne dla każdego użytkownika.

BFT DEImos ultra bt a400

Napęd do bramy samonośnej o wadze do 400kg.

BFT DEImos ultra bt a600

Napęd do bramy samonośnej o wadze do 600kg.

ARES

BFT ARES ULTRA BT A1000

Napęd do bramy samonośnej o wadze do 1000kg.

ARES

BFT ARES ULTRA BT A1500

Napęd do bramy samonośnej o wadze do 1500kg.

BFT ICARO ULTRA AC A2000

Napęd do bramy samonośnej o wadze do 2000kg.

BFT SP3500

Napęd do bramy samonośnej o wadze do 3500kg.

BFT PHOBOS A25

Napęd do bramy uchylnej o wadzę do 400kg i długości skrzydła do 2,5m.

BFT PHOBOS A40

Napęd do bramy uchylnej o wadzę do 500kg i długości skrzydła do 4m.

BFT KUSTOS ULTRA A25

Napęd do bramy uchylnej o wadzę do 400kg i długości skrzydła do 2,5m.

Funkcjonalny napęd do bramy

Zapewniamy szeroki asortyment wyposażenia domu i posesji. W sprzedaży posiadamy również napędy do bram samonośnych i uchylnych. Dzięki nim otwarcie bramy będzie niezwykle proste. Można je zamontować zarówno do nowo powstałych, jak i już istniejących obiektów. Każdy napęd do bramy dostępny w asortymencie sklepu to innowacyjne rozwiązanie, które wpłynie na komfort życia właścicieli samochodów. Wszystkie nasze produkty pochodzą z oficjalnych dystrybucji, dzięki czemu jesteśmy pewni ich jakości. Szeroka oferta pozwala na dopasowanie napędu do bram do indywidualnych potrzeb użytkowników. Tym, co charakteryzuje urządzenia z naszego sklepu jest dbałość producenta o nawet najmniejsze szczegóły. Automatyka bramy zapewnia wygodę i komfort użytkowania. Bezpieczne zamykanie pozwala zachować prywatność, która jest istotną kwestią dla właścicieli domów na prywatnych posesjach.

Automatyka bramy – wygoda i oszczędność czasu

W obecnym świecie istnieje wiele rozwiązań, które dzięki automatyzacji pozwalają zaoszczędzić czas. Jednym z nich jest napęd do bramy zapewniający wygodne otwieranie. Dzięki zmechanizowanym siłownikom istnieje możliwość otwarcia bramy zdalnie bez konieczności wychodzenia z samochodu. To bardzo bezpieczna opcja dla domów, gdzie działki znajdują się w niewielkiej odległości od innych posesji. Automatyka bramy to wszechstronny mechanizm, który sprawdzi się również w obrębie strzeżonych osiedli, parkingów czy miejsc pracy. Co więcej, można go zamontować nie tylko w nowoczesnych ogrodzeniach, ale i starszych modelach. Obsługujemy klientów m.in. z Kielc i okolic. Nie zwlekaj i zapoznaj się z ofertą.